Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

3 czerwca - Dzień Dziecka na Rynku!

plakat dzień dziecka werjmmStowarzyszenie Jaworzno Moje Miasto zaprasza na Dzień Dziecka organizowany na jaworznickim Rynku. W sobotę, 3 czerwca po raz kolejny zaproponujemy naszym milusińskim ciekawe zabawy i mnóstwo atrakcji dla całych rodzin. Sobota, 3 czerwca, start: 11:00. Zakończenie imprezy planowane jest na godz. 17:00.


Dzięki naszym partnerom płyta rynku będzie wypełniona tematycznymi stanowiskami. Tu nie będzie można się nudzić! W programie m. in rewia baniek mydlanych, wielkie pluszaki – bohaterowie bajek, pokazy sztuk walki, warsztaty z instrumentami muzycznymi, taneczna podróż dookoła świata, szkoła pilotów dronów i samolotów, gry i zabawy dla małych i dużych, warsztaty i konkursy plastyczne, eksperymenty naukowe, wesołe fryzury i makijaże, wspólne animowanie bajek! I wiele innych atrakcji!

Punktem kulminacyjnym będzie "odlotowa podniebna niespodzianka", którą przewidujemy na godz. 17:00.