Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Dzień Dziecka 2017. Dziękujemy, że byliście z nami!

18839376 1571428192867378 619169441355708341 nPo raz kolejny, jaworznianie spędzili wspólnie Dzień Dziecka. Wydarzenie organizowane przez nasze Stowarzyszenie okazało się bardzo popularną ofertą rodzinnego spędzania czasu. Zabawa wystartowała o godzinie 11 i od samego początku atrakcje zaoferowane przez naszych partnerów cieszyły się niesłabnącym zainteresowaniem mieszkańców, którzy w sobotę tłumnie odwiedzili Rynek.


3 czerwca na głównym placu miasta jak i okolicach zaroiło się od pomarańczowych baloników. Kolor ten już nierozerwalnie kojarzony z naszym Stowarzyszeniem był obecny w całym mieście, a towarzyszyły mu uśmiechnięte twarze najmłodszych często pomalowane w bajkowe wzory, do tego trzeba dodać wymyślne fryzury młodych uczestników zabawy. Już po samych twarzach dzieci widać było, że impreza jest niezwykle udana.

Wszyscy, którzy przybyli na Rynek mogli zobaczyć widowiskowe pokazy walki wręcz prowadzone do energetycznej muzyki, dzieci zabawiały najpopularniejsze postacie z bajek. Mali artyści, sportowcy, czy naukowcy - wszyscy oni świetnie się bawili, grając na perkusji, tworząc kolorowe dzieła sztuki, można było pośpiewać, pomalować paznokcie, czy zafundować sobie szaloną fryzurę. Był kącik dla tych bardziej skupionych - tam każdy mógł rozegrać partyjkę szachów, ale i było mnóstwo miejsca do szalonych zabaw. Ze sceny płynęły miłe dźwięki, a tancerze zapierali dech w piersiach swymi wyczynami.

Szczęśliwcy mogli wygrać atrakcyjne nagrody w konkursach prowadzonych ze sceny i na poszczególnych stoiskach. W trakcie piosenki „Jaworzno moje miasto - bądźmy razem”, w niebo poleciały setki pomarańczowych baloników wypuszczone przez najmłodszych jaworznian.

Dziękujemy wszystkim partnerom, patronom medialnym. Do zobaczenia za rok :)