Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Drodzy Mieszkańcy!

pawel silbertW niedzielę zadecydujecie Państwo kto będzie prezydentem Jaworzna przez najbliższe cztery lata. Moją pracę i jej efekty zdążyliście już Państwo poznać. Od samego początku moją ambicją było zapewnienie Jaworznianom miasta bezpiecznego, skutecznie wykorzystującego środki z UE i otwartego na innowacyjne rozwiązania. Nie zrealizowaliśmy żadnych szalonych pomysłów, nie ulegliśmy presji likwidacji szkół, miastem nie wstrząsają afery. Rozsądnie inwestowaliśmy i możemy być dumni z tego jak rozwinęło się nasze miasto. Dostrzegają to także nasi sąsiedzi. Osiągnęliśmy to mając stabilną sytuację finansową. Potrzeb i pomysłów na dalszy rozwój miasta jest wiele. Gwarantuję dalszy bezpieczny rozwój miasta.


Proszę o poparcie w drugiej turze wyborów.
Paweł Silbert

Nauczyciele również popierają Pawła Silberta

Oficjalne stanowisko Bogumiły Wacławek - Wiceprzewodniczącej i Rzecznik Solidarności Oświatowej w Jaworznie:

SOLIDARNOŚĆ OŚWIATOWA popiera kandydaturę Pawła Silberta! Dzisiaj byliśmy razem, rozmawialiśmy, więc mam prawo tak napisać... Jesteśmy zgodni co do oddania głosu na obecnego prezydenta!
Doceniamy, że w naszym mieście nie zwolniono żadnego nauczyciela. Nie szukano oszczędności kosztem redukcji etatów nauczycielskich!
Zagłosujemy na Pawła Silberta razem z naszymi rodzinami i znajomymi.

30 LISTOPADA BĘDZIEMY RAZEM!
Z poważaniem Bogumiła Wacławek.